Android 11 güncellemesi alacak var olan Xiaomi modelleri tek görsel ile sızdırıldı. Kısa tek vakit evvel yayımlanan tek MIUI 12 güncellemesi, Xiaomi’nin dahi riskli olarak nitelendirdiği tek yazılımsal karabasana dönüştü.

Android 11 amaciyla sabırsızlanan milyonlarca kullanıcı var. Bilinen ülkemizdeki Bir hayli kişi bu firmaya alaka duyuyor. Xiaomi, kendisine gösterilen alaka sayesinde Türkiye’deki sektör hissenini artırmayı başardı.

Android 11 güncellemesi alacak var olan Xiaomi modelleri

Daha evvel Android 11’in geliştirilme aşamasında (Beta) Mi 10, Mi 10 Pro, POCO F2 Pro ve Redmi K30 benzeri rağbet gören akıllı telefonların mühim tek oyun oynadığını öğrenmiştik. Ayrı olarak yayımlanan görsele göre Redmi Note 8 serisi de bu güncellemeden yararlanabilecek.

Alınan tek bilgiye göre Xiaomi’nin Android 11 amaciyla hazırladığı yollar haritasında beş adet başlık mevcut. İlk başlıkta Android 11 Beta ile donatılan akıllı telefonları görüyoruz. İkinci başlıkta ise bu yazılımı Yalnızca Xiaomi yetkililerinin gözetimi altında test edebilen ürünler yer alıyor.

Android 11 güncellemesi alacak var olan Xiaomi modelleri

Sağ üst tarafa baktığımızda Redmi Note 7, Note 7S, Note 7 Pro, Redmi 8, Redmi 8A, 8A Dual benzeri görece Daha önceki modeller ile MIUI 9 güncellemesi alan modellerin Android 11’den yararlanamayacağını görüyoruz. Mi CC 9e Android 11 güncellemesi alacak. nihayet kısımda ise bu yazılımı hâlihazırda kullanan akıllı telefonları görüyoruz.

Xiaomi bu listenin doğruluğu ile alakalı tek İzah yapmadı. Bu bağlamda yukarıdaki görsel Yalnızca tek argüman niteliği taşıyor. Siz hangi Xiaomi modelini seçenek ediyorsunuz? Android 11 ile alakalı neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Androidandroid 11Android 11 güncellemesiandroid haberleriredmi k30xiaomiXiaomi akıllı telefonlarıXiaomi haberlerixiaomi mi 10 ultraXiaomi Mi 10T Proxiaomi modelleriXiaomi telefonları

CEVAP VER