Geçtiğimiz günlerde AMD tarafından tertemiz işlemci ve ekran kartlarının açıklanacağı tarihler belli oldu. Bu olayın üstüne Bir takım test neticeleri alana atılmıştı. NVIDIA RTX 2080 Ti ile aynı performansı gösteren tertemiz RX 6000 olduğu söylenen kart serisi ile alakalı tertemiz tek ayrinti dahada alana çıktı. AMD RX 6000 ekran kartı nitelikleri şekilleniyor!

AMD RX 6000 ekran kartı serisinin detayları belli oluyor!

Ortaya çıkanlara göre AMD resmi Twitter hesabında RX 6000 serisinden tek kart modeli paylaştı. Aynı paylaşımda AMD’nin açıklamalarında; “Yeni Radeon RX 6000 serisinin tasarımına evvel kez göz atın. Yaklaşan @AMD # RDNA2 grafik kartlarımız tertemiz tek soğutucu tasarıma sahip olacak” şeklinde ifade paylaşıldı.

Yeni ekran kartı, referans model olmasına karşın üç adet fana sahip. Kartın üç fana sahip olması, soğutma performansı açısından mühim tek ayrinti olsa da, kartı Daha test etmediğimiz için, “Acaba çok mu ısınıyor?” suallerini da beraberinde getirdi.

Yeni erkan kartı serisinin çok performans sunacağı belli, ama bu performansın detayları Daha bilinmiyor. tertemiz serinin detayları için, 28 Ekim tarihini beklememiz gerekiyor.

Amdekran kartıhaberradeonrx 6000teknoloji

CEVAP VER