Bu videomuzda A101’de satılan Xiaomi Earbuds özellikleri neler, A101’de satılan kulaklık alınır mı benzeri heyecan edilen suallere cevap veriyoruz. 25 Haziran’da A101’de satılacak kulaklık nitelikleri ile alakalı bütün fikirlerimizi videoda size söyledik.

A101’de satılan Xiaomi Earbuds nitelikleri bizlere neler sunuyor?

Dolar kurunun nihayet vakitlerde yükselmesi ile birlikte teknolojik ürünler çok ücretleri ile kullanıcıların canını sıkabiliyor. rastgele sade tek mahsul dahi kendisini aldırırken bizlerde Sual işareti yaratıyor. uzunca vakittir konuşulan ve bahsettiğimiz başka ürünlere göre ahenk gösteren tek ücrete sahip var olan Xiaomi AirDots, dahada evvel de gündeme gelen tek kulaklık olmuştu. Şimdi ise bu kulaklık A101’de 25 Haziran 2020 bugünü 139 TL ücret etiketi ile satışa çıkacak. Biz de heyecan edenler amaciyla bu kulaklığın nitelikleri neler, kulaklık kullanıcılara neler sunuyor benzeri fikirlerimizi söyledik.

Ürünü Hepsiburada üzerinden de satın alabilirsiniz

Uygun fiyatlı kulaklığı haneden çıkmadan saglam tek biçimde almak amaciyla buraya tıklayabilir, Hepsiburada üzerinden alışveriş yapabilirsiniz.

A101’de satılan kulaklık neler sunuyor?

Airdots tam kablosuz kulaklıklar arasında en çok konuşulan modellerden tek tanesi. devamlı olarak ücreti değilen ama ücreti ahenk gösteren bulunan modelin nitelikleri de kullanıcıları mutluluk dolu ediyor. 35.4 GR ağırlığa sahip kablosuz kulaklık, avuç dahil kismina sığacak civarindan minik tasarlanmış. Kulaklıklar, kulak üzerinde gayet şık duruyor.

Şarj kutusu olarak adlandırdığımız ve kutunun içinde kulaklıklar çıkıyor. Kulağa tam oturan kulak içi kulaklıklar telefonuna Bluetooth 5.0 teknolojisi ile bağlanıyor. Bu bağlantı nitelikleri ile 10 metreye civarindan telefonunuzdan uzaklaşabiliyorken, gecikmesiz tek ses deneyiminden faydalanabiliyorsunuz. Bu özellik, oyuncuların nefret etmiş olduğu ses gecikmesinin de önüne geçiyor.

Kulaklık, müzik deneyimi ile alakalı çoğu kullanıcıyı mutluluk dolu edebiliyor. Kulaklık ile müzik dinleyebilmenin yanı sıra telefonla konuşmalarınıza da gerçekleştirebiliyorsunuz. Kulaklığın üzerinde bulunda mikrofon dış mekanlarda kullanıcıları mutluluk dolu edemese de, dahil mekanlarda konuşmalarınızı gerçekleştirme ile alakalı çoğu kullanıcı mutlu.

Kulaklık tek şarj ile 4 saat süresince çalışabiliyor. Şarj kutusundan da üç kez şarj olabilen kulaklık totalde 12 saatlik tek kullanım süresini bizlere sunuyor.

Kulaklık hakkındaki deneyimlerimizin dahada fazlasını Xiaomi Airdots hakkında fikirlerimizi söylediğimiz videomuzdan izleyebilirsiniz. Videomuzu izledikten  sonra Xiaomi Airdots özellikleri ile alakalı fikirlerinizi bizlerle paylaşmayı unutmayın. YouTube kanalımıza da abone olmayı unutmayın.

a101 kulaklıkA101’de satılanA101’de satılan XiaomiA101’de satılan Xiaomi EarbudsA101’de satılan Xiaomi Earbuds özellikleriXiaomi airdotdsXiaomi EarbudsXiaomi Earbuds özellikleriXiaomi Earbuds pilXiaomi Earbuds sdnXiaomi Earbuds test

CEVAP VER