Spigen F401 şarj cihazı analiz ile karşınızdayız. Bu videomuzda Spigen F401 nitelikleri neler yakından bakarken üzerinde dört değişik USB girişi var olan şarj cihazının bizlere sunduğu farklılıkları deneyimlerimiz ile birlikte anlatıyoruz.

Spigen F401 şarj cihazı analiz ile karşınızdayız

Kullandığımız cihazların sayısının artması ile beraber, hanede veyahut çalıştığımız ofisteki bütün prizler şarj var olan tek teknolojik penis ile doldu. Bu vaziyete kati tek çözüm olarak karşımıza çıkan 4 farklı girişe sahip Spigen şarj cihazı inceleme ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri analiz videomuz ile baş başa bırakalım.

Spigen F401 nitelikleri kullanıcılara neler sağlıyor?

Spigen’in değişik sorunlara değişik çözümler getiren ürünlerini incelemeye ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzdaki misafirimiz Spigen F401 tam dört değişik USB girişine sahip. tek bir kişi tablet, akıllı telefon ve akıllı saatini ve başka tek cihazını bu şarj aleti üzerinden aynı anda şarj edebiliyor. Aynı zamanda tek bir priz üzerinden 4 farklı kişi aynı anda telefonunu da şarj edebiliyor. Hasılı tek bir kişi çok çok teknolojik alete sahipse veyahut tek bir prizden çok sayida kişinin güç alması gerekiyorsa bu ürün oldukça mantıklı tek seçenek haline geliyor.

Prizin üzerindeki 2 çıkış, dilediğiniz cihazı 12 Watt gücünde şarj edebiliyor. Geriye var olan çıkışlar ise cihazlarınızı 5 Watt gücünde şarj ediyor. Spigen’in çoklu şarj aleti akıllı teknolojileri ile şarj esnasında oluşabilecek negatif durumaları da engelleyebiliyor. Cihaz ısınmaya ve sizin cihazınıza zarar vermeye engel teknolojilerin yanı sıra İçerisindeki akıllı USB çip sayesinde emniyetli kullanım sağlıyor.

Fikirlerimizi söylediğimiz videomuzu izledikten ardindan sizler de bizlerle birlikte fikirlerinizi YouTube yorumları üzerinden paylaşmayı unutmayın. İyi seyirler.

çoklu şarj aleti incelemespigen çoklu şarj aletiSpigen F401 özellikleriSpigen F401 incelemeSpigen F401 ne işe yararSpigen F401 sdnSpigen F401 testSpigen F401 şarj cihazı incelemeSpigen incelemespigen şarj aleti inceleme

CEVAP VER