GTA 6 nasıl olacak? Özellikle GTA 5’in ardından efsane bir oyun bizi bekliyor olabilir. Peki gerçekten öyle mi? Bu videomuzda GTA 6’dan beklentilerimizi anlatıyoruz.

GTA 6 nasıl olacak?

GTA serisinin yeni oyunun hakkında birçok söylenti mevcut. Şimdi dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizleri videomuzla baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Yeni GTA’dan neler bekliyoruz?

Rockstar Games, şu anda iki oyuna odaklanmış durumda. Bunlardan biri GTA Online, diğeri ise Red Dead Redemption 2. Şu anda bu oyunlar halen daha çok fazla kişi tarafından oynanıyor. Ayrıca bu oyunlar bize, GTA’nın yeni oyunu hakkında bazı bilgiler de veriyor.

Özellikle oyun yapımcısı şirketin yaptığı açıklama bu konu hakkında önemli bir ipucu veriyor. Şirket tarafından yapılan açıklamada GTA 6’nın aslında çok büyük bir oyun olmayacağı belirtiliyor. Tabii bu durum, oyunun küçük olarak kalacağını değil, güncellemelerle büyütüleceğini gösteriyor.

Ayrıca Red Dead Redemption 2 oyunu da GTA 6 hakkında bazı ipuçları veriyor. Burdan yaptığımız çıkarımla yeni GTA’nın tek karakter odaklı bir oyun olacağı ön görülüyor. GTA 5’te 3 farklı karakter ile oyunu bitiyorduk, bu da karakter ile bağlanmamıza engel oluyordu. Tek karakterin daha verimli bir oyun deneyimi sunacağını umuyoruz.

Bir diğer beklenti ise harita tarafında oluyor. Oyunda ülkeler arasında seyahat yapılabileceği söyleniyor. Tabii bu bilginin çok net olmadığını söyleyebiliriz.

GTA 6 ne zaman çıkacak?

Rockstar Games şu anda iki farklı oyunun satışına odaklanmış durumda. Dolayısıyla GTA 6 gibi efsane bir oyunu 2023 yılından önce çıkarmasını beklemiyoruz.

gta 5gta 6gta 6 çıktı mıGTA 6 nasıl olacakgta 6 ne zaman çıkacakgta 6 oynanışyeni gta

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER