Bir müddettir OnePlus, tertemiz orta segment modeli OnePlus Z ile karşımıza çıkıyordu. 2021 model amiral gemisi cihazın tasarımı ile alakalı değişik patent iddiaları alana çıksa da, net veriler bulunmuyordu. bu erken ise beklenen 2021 model OnePlus Pro özellikleri ve tasarımı belli oldu!

2021 model OnePlus Pro nitelikleri ve tasarımı sızdırıldı!

OnePlus geçtiğimiz günlerde Twitter hesabı üzerinden konsept tasarımcıları tek araya toplamıştı. Şirket, geleceğe değin fikirleri var olan tasarımcıların, hayallerini OnePlus‘a iletmesini istemişti. derhal peşinden Bir hayli konsept tasarımcı hayallerini paylaştı. İsabetli sızıntılarıyla tanınan Twitter kullanıcısı ve konsept tasarımcı bendeniz Geskin de, 2021 model OnePlus Pro amiral gemisinin tasarımını ve özelliklerini bu post altında paylaştı.

Şimdiye civarindan sızdırılan ve alana çıkan raporlara göre tasarlanan konsept, tek sonraki sene çıkacak amiral gemisi OnePlus’lar amaciyla kafamızdaki Sual işaretlerini netleştirdi. Ekran altı kamera ile karşımıza çıkması beklenen tertemiz One Plus Pro, art tarafında da kamera sensörleri belli olmayan yuvarlak tek kamera kurulumu barındırabilir.

2021 model OnePlus Pro nitelikleri ve tasarımı sızdırıldı! - ShiftDelete.Net

6.7 inç‘lik 120Hz QHD Plus tek ekran ile gelmesi beklenen cihazın, 64 Megapiksel ultra geniş açılı anne kamera, 16 Megapiksel 10x optik zoom teknolojili ikincil sensör, 3D ToF ve ekran altı 16 Megapiksel selfie kamerası barındırması bekleniyor.

Qualcomm‘un Snapdragon 875 işlemcisinden güç alacak modelin, 12 GB RAM ve 512 GB dahili depolama alanı sunacağı düşünülüyor. elbette bununla birlikte değişik RAM ve dahili depolama alternatifleri de sunabilir.

Warp Charge 60T hızlı şarj teknolojisinden güç alacağı düşünülen model, 5000 mAh bataryadan da beslenebilir. OnePlus’ın bu sene çıkaracağı amiral gemisinin isminde numara kullanmayacağı da söylemler arasında. Daha net olmasa da OnePlus Pro ismiyle çıkacak bu modelin, tertemiz tek model serisine öncülük edeceği düşünülüyor. ücreti ve çıkış tarihi ile alakalı Daha net veriler Ne yazık ki yok.

2021 model OnePlus2021 model OnePlus Pro2021 model OnePlus Pro özellikleriOnePlus Pro özellikleriOnePlus Pro nitelikleri ve tasarımı

CEVAP VER