Bu sene başlarında ağır kamuflajlı olarak testleri yapılan 2021 Kia Rio hafif hibrit teknolojisi ile birlikte tanıtıldı. 2021 Kia Rio amaciyla dahil ve dış tasarımda yenilikler yapıldı ve hafif hibrit güç aktarım organı eklendi.

2021 Kia Rio dahil ve dış tasarımını yeniledi!

2020 modeliyle karşılaştırıldığında, yükseltilmiş var olan Kia Rio, dahada dar tek ön ızgaraya sahip. Yenilenmiş ön tasarım ile bütün donanımlara LED farlar da standart olarak eklenmiş durumda. tertemiz sekiz kollu 16 ‘ alaşım ispit tasarımı ile birlikte yükseltilmiş model, iki tertemiz renk seçeneğini de beraberinde getirdi. Bunlar; Perennial Grey ve Sporty Blue.

İçeride yapılan en hatri sayilir büyüklükte farklık ise ortada konsolda göze çarpıyor. ortada konsolda bulunan 8 inçlik bilgi eğlence sistemi ve dahada çok çözünürlüğe sahip 4.2 inçlik dijital gösterge paneli kabini dahada lüks vaziyete getiriyor. ortada konsolda bulunan bilgi eğlence sistemi çoklu Bluetooth bağlantısı, Apple Car Play ve Android Auto özelliklerine sahip olacak.

2021 Kia Rio motor seçenekleri

Makyajlı Kia Rio amaciyla göze çarpan başka tek farklık de kaputun altında karşımıza çıkıyor.

2021 Kia Rio üç silindirli içten yanmalı motoruna ekstradan 1.0 litre hafif hibrit motorunu da kullanıyor. Bu entegre sisteme EcoDynamics+ ismini veren Koreli üreticinin tertemiz kuşak Rio’su, 100 ve 120 beygirlik seçeneklerle seçenek edilebilecek.

Güvenlik ile alakalı da mühim adımlar atan Kia, makyajlı Rio’ya yaya ve araç tanıma sistemi, şerit takip asistanı, sürücü dikkat uyarısı, kör nokta çarpışma uyarısı benzeri nitelikleri ekledi.

Yükseltilmiş Kia Rio, tertemiz renk seçenekleri, güvenlik teknolojisi, tertemiz dahil mekanı ve hafif hibrit teknolojisiyle bu sene üçüncü çeyreğinde satışa sunulacak.

2021 Kia Rio2021 kia rio motor seçenekleri2021 riokia modellerikia rioMakyajlı Kia Riootomobilyeni rioyeni rio modeli

CEVAP VER