Bu videomuzda 2000-3000 Lira bütçe ile alınabilecek telefonlar hangileri yakından bakıyoruz. Uygun fiyatlı Android telefonlar arasında Bir hayli seçenek bulunurken, kararsız var olan izleyicilerimiz amaciyla mükemmel tek liste hazırladık.

2000-3000 Lira bütçe ile alınabilecek telefonlar hangileri?

Bahsettiğimiz bütçe aralığındaki Android telefon sayısı oldukça fazla. Bu aralıktaki cihazlardan derhal hemen hepsinin incelemesini SDN olarak gerçekleştirmiş olsak da sizler amaciyla tek liste haline getirip dahada basit bulunabilir tek hale getirmek istedik. Listemizde ahenk gösteren fiyatlı telefonlardan çok ücrete doğru sıraladığımız telefonlardan tek tanesini seçip incelemeleri ve karşılaştırmalarımızı izleyebilirsiniz. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri birçok telefonu sıraladığımız videomuz ile baş başa bırakalım.

Uygun fiyatlı Android telefonlar neler?

Sıraladığımızmodeller arasında bulunan Note 8 kullanıcılara ahenk gösteren tek fiyata çoklukla tatmin edici tek deney sunabiliyor. Listemizdeki 2. telefon ise Galaxy M30s olarak kendisine yer buluyor. Bu modelde hemide hatri sayilir büyüklükte ekran ayni vakitte da hatri sayilir büyüklükte batarya istek eden kullanıcıları mutluluk dolu ediyor. Listemizde kendisine 3 numara olarak yer bulan telefon Galaxy A50, aslında herkesin tanıdığı tek telefon. Ekran tarafında ve çoklukla beklenen performansı verebilen Galaxy A50 listemize girmeyi başardı. dört numarada ise uzunca vakittir herkesin ilgilendiği ve dört kamerası, performanslı işlemcisi ile Note 8 Pro kendisine yer buldu. Listemizdeki nihayet telefon ise sürpriz tek model oldu. Xiaomi Mi 9T, kullanıcıların belki de en çok seveceği model olacak. AMOLED ekran, performanslı tek işlemci ve çentiksiz ekranı ile bu telefonda listemizde kendisine yer buldu.

Video esnasında biz kendisinin fikirlerimizi sizlere söyledik, sizler de videoyu izledikten ardindan bizlerle fikirlerinizi ve bu bütçede hangi telefonları seçenek ederdiniz söylemeyi unutmayın. İyi seyirler!

1500-2500 Lira arası en iyi telefonlar2000-3000 Lira bütçe ile alınabilecek en iyi telefonlar hangileri?5 çayıA50 özelliklericanlı yayınm30s özelliklerimi 9t özelliklerinote 8 özelliklerinote 8 pro özelliklerisdnsdncevaplıyorshiftdeletenetuygun fiyatlı telefonlarvideo inceleme

CEVAP VER