Kampanya kapsamında, ayırt edilmeksizin 17 bin ustaya, hizmet verdiği araç tipine göre dört litrelik Maxima CX 5W-30 veyahut 7 litrelik Maximus TDE 15W-40 ile birlikte 1’er kutu maske de dağıtılacak. ‘Siftah Liderden’ kampanyası kapsamında fiyatsız dağıtılacak motor yağları, oluşturdukları üç milyon TL’lik kıymet ile tekrar hareketlenen iş yerlerinde çarkların dahada hızlı dönmeye başlamasına katkı sağlıyor.

Lider olarak şirket hedeflerinin yanı sıra sektörüne, ülkesine, paydaşlarına, müşterilerine yarar sağlamak benzeri sorumluluklar taşıdıklarını da vurgu yapan yakit Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Bu yaklaşımla attığımız adımlardan biri de, perişan gün içinde hep yanlarında olduğumuz ustalara baz alinarak oldu. Siftah Liderden kampanyamızla, hiçbir ayrım yapmadan fiyatsız olarak dağıttığımız motor yağlarımız ile bu Yorucu döneme tertemiz tek başlangıç olsun, bolluk getirsin istedik” dedi.

Petrol Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu

‘Siftah Liderden’ kampanyası ile sektöre üç milyon TL’lik can suyu

Sektör öncüsü olarak mesuliyet taşıdıklarına vurgu yapan yakit Ofisi Madeni Yağlar Direktörü Sezgin Gürsu, “Petrol Ofisi, iyi gün içinde olduğu benzeri perişan gün içinde de ülkesinin, paydaşlarının, müşterilerinin hep yanındadır. hayat ve ülkemiz, her açıdan Yorucu tek asama geçiriyor. Pandemiye karşın bu Yorucu mücadele, sağlık alanında olduğu benzeri ekonomi alanında da ehemmiyetle sürdürülüyor. tertemiz normalleşmenin başladığı bugünlerde, paydaşlarımız var olan otomobil sektöründe de işler tekrar hareketlenmeye başladı. Sektör öncüsü olarak biz de hemide ekonomi çarklarının dönmesine katkıda bulunmak, ayni vakitte da ustalarımıza tertemiz tek başlangıç olsun, bolluk getirsin hedefi ile ‘Siftah Liderden’ kampanyası düzenledik. Türkiye’nin dört tek yanında, ayırt etmeksizin tasit endüstri siteleri ve hususi servisler başta olmak üzere toplaminda 17 bin iş yerine, Maxima ve Maximus motor yağlarımızı, savunucu maskelerle birlikte fiyatsız olarak dağıtıyoruz. ‘Siftah Liderden’ kampanyamız ile ekonomiye ve sektöre ustalarımız aracılığıyla üç milyon TL’lik tek ekstra katkı sağlamış olacağız” dedi.

hayat ekonomi İTÜ sağlık endüstri ülkemiz

CEVAP VER