Philips TAUH201BK kulak üstü kulaklık inceleme videosu ile karşınızdayız. nihayet senelerde kablosuz kulaklıklar adından sıkça laf ettirse de dahada ahenk gösteren fiyatlı ve kablolu kulaklık arayışında olanlar amaciyla de alternatifler mevcut. A101’den satın aldığımız Philips TAUH201BK özellikleri ile bunun benzeri kulaklıklardan biri.

Philips TAUH201BK kulak üstü kulaklık inceleme

Bu sefer misafirimiz ahenk gösteren fiyatlı tek kulaklık var olan Philips TAUH201BK. Bakalım bu model sahip olduğu 120 TL’lik ücret etiketi ile kullanıcısına nasıl tek performans vaat ediyor? Artıları ve eksileri neler?

Dilerseniz lafı dahada çok uzatmadan sizleri bu analiz videosu ile baş başa bırakalım. İyi seyirler…

Diğer baş üstü kulaklık yeni sezon modelleri için: https://ty.gl/um66bia7

Philips TAUH201BK kulak üstü kulaklık özellikleri

Başta da söylediğimiz benzeri nihayet vakitlerde kablosuz kulaklıklara yoğun tek alaka olsa da kullanıcıların kablolu tek kulaklık arayışı da olabiliyor. Bunun en esas sebeplerinden biri elbette kablolu modellerin çok dahada ahenk gösteren fiyatlı olması. Philips TAUH201BK kulak üstü kulaklık özellikleri ile alakalı detaylara baktığımızda ise bizi 1.2 metre uzunluğunda tek kablo karşılıyor. Onun dışındaki tasarımın standart tek kulak üstü kulaklık tasarımında olduğunu söyleyebiliriz. 1.2 metrelik kablonun üzerinde tek kumanda düğmesi bulunuyor. Bu da müzik ve aramalar arasında geçişe muavin oluyor. Kumanda ile aramaya cevap saglamak veyahut parçayı durdurmak mümkün.

Yankı önleyici özelliğe sahip dahili mikrofon, konuşmak istediğinizde sesin net olmasını sağlıyor. Ayrı olarak 32 milimetre neodimyum akustik sürücüler ile gelen kulaklık bu sayede net ses ve kuvvetli tek bas vaat ediyor.

Düz olarak katlanabilir olması da kulaklığın tek avantajı. İçe doğru bükülebilen kulaklık başlıkları çantaya kolayca atılabilir.

Kulaklık pedlerinin çıkarılabilir yapıda olmadığını belirtmekte yarar var. Ayrı olarak malzeme kalitesi olarak, terleme vb. vaziyetlerde çok dahada dayanıklı olmayacağını bilmek önemli.

CEVAP VER