EMUI 11 Public Beta güncellemesi amaciyla vakit sayanların yüzünü güldüren tek gelişme yaşandı. çünkü Huawei tarafından beklenen adım atıldı ve bu yazılım bütün kullanıcılar ile buluşturulmak amaciyla yola koyuldu.

Henüz geliştirilme aşamasında var olan EMUI 11, final sürümüne civarindan kullanıcılar tarafından test edilecek. Çinli firma, nihayet sürümde rastgele tek ağırbaşlı hatali ile karşılaşmak istemiyor.

EMUI 11 Public Beta güncellemesi yolculuğuna başlamak üzere

Huawei Developer Conference (HDC) 2020 adli etkinlikte tanıştığımız bu yazılım evvel önce çok az kişi tarafından test (kapalı beta) edildi. P40, P30 ve MatePad tabletleri ile buluşan EMUI 11, Çinli kullanıcılar tarafından deney ettikten ardindan bu ayın evvel gününde hemide Avrupa ülkelerine ayni vakitte da Rusya’ya uğradı.

Dilimize “sürekli açık ekran” olarak çevrilen Always On Display özelliğinin öne çıkarıldığı bu sürümün Huawei modellerine işlevsellik kazandırdığı söylenmişti. EMUI 11 ile buluşan modellerin Bir hayli işi aynı anda yapabilme yeteneği oldukça gelişti.

EMUI 11 Public Beta güncellemesi

EMUI 11 Public Beta güncellemesi Çin’de dağılmaya başladı. Kısa tek vakit içerisinde dünyanın başka ülkelerine de yayılması beklenen bu güncellemeyi alacak var olan cihazlar şu şekilde:

— Huawei P40
— Huawei P40 Pro
— Huawei P40 Pro Plus
— Huawei Mate 30
— Huawei Mate 30 5G
— Huawei Mate 30 Pro
— Huawei Mate 30 Pro 5G
— Huawei Mate 30 RS Porsche Design
— Huawei MatePad Pro
— Huawei MatePad Pro 5G

Ayrıca Huawei Nova 6 serisi, Nova 7, Honor 30 ve V30 serisi amaciyla de tek adet EMUI 11 güncellemesi hazırlandı. Bu güncelleme halka açık değil. Türkiye’de EMUI 11 güncellemesini deneyen kullanıcılardan biri misiniz?

emui 11emui 11 güncellemesiEMUI 11 Public BetaHuaweihuawei mate 30huawei mate 30 5gHuawei Mate 30 Prohuawei mate 30 pro 5gHuawei Mate 30 RS Porsche DesignHuawei MatePad ProHuawei MatePad Pro 5Ghuawei p40Huawei P40 Prohuawei p40 pro plus

CEVAP VER