Bu videomuzda uygun fiyatlı Windows lisans anahtarları güvenilir mi Sualinin Cevabını aradık. Normal fiyatları 1.899 TL’ye civarindan çıkan Windows lisans anahtarları, Bir takım web sitelerinde 5-6 TL’ye civarindan düşük tek fiyatla satılabiliyor. Sizler amaciyla ahenk gösteren fiyatlı Windows lisans anahtarı satın aldık ve bilgisayarımızda çalışacak mı denedik!

Windows lisans anahtarı satın aldık ve denedik!

Herhangi tek internet sitesinden Tamamiyle rastgele tek seçenek yaptık. 18 TL’ye satış yapan tek web sitesinden sizler amaciyla kodu aldık ve denedik. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz baş başa bırakalım.

Uygun fiyatlı Windows lisans anahtarları emin mi?

Eğer tertemiz tek pc sistemi topladıysanız, içinde tek Windows işletim sistemi olmayan tek pc satın aldıysanız veya bilgisayarınızdaki Windows sürümünü Windows Home sürümünden Windows Pro sürümüne yükseltmek isterseniz tertemiz tek Windows lisans anahtarı almanız gerekiyor. Bu lisans anahtarları, değişik web sitelerinde 1.899 TL’ye civarindan satışa sunulurken değişik web sitelerinde ise 5-6 TL’ye civarindan satılabiliyor. Bu videoda Tamamiyle rastgele seçilmiş ve ahenk gösteren ücrete lisans anahtarı satan tek internet sitesinden Windows lisans anahtarı aldık ve bilgisayarımızda denedik. İlk olarak belli başlı sıkıntılar ile karşılaşsak da çözüme ulaştık. ama bizim sizlere tavsiyemiz, güven duymadığınız web sitelerinden rastgele tek şekilde alışveriş yapmamanız.

Videomuzu izledikten ardindan YouTube üzerinden yorum yapmayı ve videoyu beğenmeyi unutmayın. İyi seyirler!

ucuz windowsucuz windows 10 emin miuygun fiyatlı windowswindows 10 lisans anahtarı nasıl bulunurwindows 10 sdnwindows anahtar lisansı deneme

CEVAP VER